Dnes jsem konečně našel kapku času a shlédnul jsem dokument: „Boj o miliardu životů.“ Rád bych napsal pár slov a tento dokument vám vřele doporučil.

Musím uznat to, že jsem znechucen, dojat, vlastně vše dohromady. Všichni (nejspíše) dobře víme, jak „vyvolení“ s námi dokáží (s prominutím i bez něj) vyjebávat.

Ovšem… takto do hloubky jsem to nikdy neviděl, ani nezkoumal.

Možná je to chyba, možná je to dobře…

Určitě si myslím, že každý vaper („vapák“ v domumentu), kuřák, kdokoli, by se na tento dokument měl podívat. Je krásně vidět síla vlád, tabákové loby, „vyvolených“… všech, kteří si stojí za tím, že máme radši zaplatit mnoho a zdechnout, než si dopřát alternativu, která sic není neškodlivá, ale je určitě škodlivá méně, podstatně.

Budu velice rád, když tohle rozšíříte, ukážete komukoli, i když (nejspíše) nikdy nemůže skončit hnus, který již započal kdysi, je dobré to, že alespoň víme, na čem jsme.

Odkaz pro online shlédnutí – Boj o miliardu životů

Dominik

Jsem čistě subjektivní recenzent, který se snaží pomoci těm, kteří si nejsou jisti, vybrat těm, co nejsou rozhodnuti. To vše pomocí svých recenzí, kterými bych rád přiblížil dané produkty a řekl svůj názor.

Zobrazit všechny příspěvky

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sociální sítě

euliquid-aroma-baze

Nadines logo průhledné 1

Instagram

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Technická podpora